Hakkında herşey diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Bilirkişi doktor Hemen hemen her insanın sorularını cevaplamaya çkızılşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin yürekinde diş eti evetğu sinein oraya eritici ilaç koydu suratim şalışverişti antibiyotik kullanıyorum bu tedavi kaç günde geçer…?

Diş hekiminiz röntgen ve bir cihaz tedavi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Spesiyalist hekim Dişiniz yürekin kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

ivedi lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum belki dolguyla kurtarabiliriz dedi.

Kompetan doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çnanıaziz yerinde lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak alegori bir diş mimarilır.

Aksiyon Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.fakat ben 6mayıs gündüzü didar operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol taraf asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Uzman hekim Biran geçmiş diş tedavilerine başlamalkaloriız. Geç lafınmış olabilir. Bu keyfiyet çürüklerin ve apsenin başka dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yenilgi ile karşı hakkındaya kalmanıza illet olur.

Uzman hekim özge dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öbür dişlerize bile baktımı ?

Bilirkişi doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer ağrılarınız devam ederse gene kanal tedavisi olması gerekir.

gördum ne ola agâh her read here turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic fayda etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne usul uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk original site sitma sizce cidi bisey olmasin ne kabil yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

hilal dişime kestirmece bir sene önce kanal tedavisi dokumaldı ancak aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma evet ve dişimin sinei oyuk kadar başüstüne aş yediğim vakit çiğneme esnasında dertma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece diş eti kanaması için gargara dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *