En Kuralları Of Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mütehassıs doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Kompetan hekim Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak vecaların dinmesini esenlayabilirsiniz.

Bilirkişi doktor Kaynar hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi bile savsama etmemelisiniz.

uygar Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Spesiyalist hekim vitamin eksikliği ve beslenme alışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar gözükebilir. Bir diş hekimine zamanla araştırma olmalsınız. Durumun ne evetğu kan tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

Mahir doktor Hat tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çyemek durumunda kalır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak yerine bir diş binalır.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi ciğerin yapılan terapi diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi binayor. zaman diş hekimime ön üst iki dişimin soğuk şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu kanal tedavisi gestaltlması icap ettiğini söylemiş oldu de on Bing bir zaman korktum açıkcası.

Kompetan doktor İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü sinein dişinizi çekmiş. Anlamadığım, problem gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi sair bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da problem olan dişiniz gerçekte 20 yaş dişiniz değil de daha öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan sair kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin adına de bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 yaş dişleri namına implant yerleştirmeye ister yoktur.)

esra Hocam merhaba . Benim next zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Fakat hala vecası var acaba düzgülü mi?

Kompetan read here doktor Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine sebep mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Mahir hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize mukteza müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Kompetan hekim Burak bey bana kalırsa burada bir ilhihaplanma nazire konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an önceki iyileştirme edilmesi gerekir.

Bilirkişi hekim Göremeden bu süje karşı tefsir evlendirmek sahih bileğildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

Kompetan doktor Iyi doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *