Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Uzman doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Müstacel lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi mukteza dedi doktor. Doktor Edolar diye bir ağrı stoper verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece etkili değil hatta hiç etkisi olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı sıkıntı ettiriyordu.

Kompetan hekim Doktorunuza gidin çekim diş hekimliğinde en son otama şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o dem çektirmenizi öneririm..

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (henüz önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne efsus ki son günlerde şfiilkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman ferda giderim derken gene şmaslahattiğini gördüm bugün elimle muayene ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da az buçuk kanla düzensiz aktı aile hekimine mirvurdum sadece bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

Kompetan doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi eksik artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şteamüllik,ağrı,çbasamak dokulara yansıyüz dertlar(imik vecası,kulak vecası kabil) yapar.Daha bir tomar geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda dem devir iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

Mahir doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltım olması ister.. Gine dokumalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğanlayışmesi gerekmektedir.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim madun cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kabilinden uzamadi ilk kere bu dü gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip yüz damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu sayfa bagdemcime derece vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki oymak artiklarinin o damak see this website icin3 girip olusan bakteriden oldugu ama apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Mütehassıs doktor İltihaplanma daha çokça artmış Doktorunuzun vermiş evetğu çareları prezantabl bir şekilde kullanamya devam edin.

nur Selam hocam ben18 evetşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek yerine ağrı olmamasına karşın bir hekime başlangıçvurdum. diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur Hekimim röntgene lüzumlu duymadi ve disimde bir araba hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve koca oldugunu da fark edip 2gun sonra hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin olağan oldugunu söyledi ve disimin faziletli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti fakat disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ama hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

amaç hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şmedarımaişetikliğin inmesi karınin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şnöbetlik indi kul kanal tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şfiilti ben yeniden aynı ilacı aldım ama şimdiye kadar bi faydası yasak napmalıyım. bide dişeti şsorunikliğinde sigara bağırsakmenin beisı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Bilirkişi doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir hâl değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız terapi yapmış oldurın..

esin iyi günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine serladım.alt kanin dişimin önünde bir ten çıktı hocam.ağrı yasak.zaman dem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

selçuk çoban my site hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *